alert-erroralert-infoalert-successalert-warningarrow-left-longbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube

LICZY SIĘ NASZA NATURA

W Reebok tworzymy zupełnie nową rzeczywistość. Taką, w której plastik zyskuje drugie życie. A buty produkuje się z naturalnych składników.


Zmierzamy ku bardziej zrównoważonemu rozwojowi. Przed nami podróż pełna przygód. A tak planujemy dotrzeć do celu.

Materiały pochodzenia roślinnego.

Materiały wykorzystujące co najmniej 25% surowca pochodzenia roślinnego.

MATERIAŁY, KTÓRYCH UŻYWAMY

logo

ZASIEJMY NOWĄ IDEĘ

Nasze buty nowej generacji tworzymy z surowców dobrych z natury. Każdy produkt roślinnego pochodzenia musi jednak sprostać wszystkim Twoim aktywnościom.


Dlatego będziemy starać się przekraczać Twoje oczekiwania. Bo nie chcemy, byś musiał wybierać między sportową wydajnością a dobrem naszej planety.

logo

W ZGODZIE Z NATURĄ. W ZGODZIE ZE SOBĄ.

Tworzymy nowe produkty z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do ponownego użycia.

A nowy poliester zastępujemy poliestrem pochodzącym z recyklingu, który jest mniej szkodliwy dla naszej planety.

Nie musisz więc iść na kompromisy w kwestii sportowej wydajności – bo masz przyjazny dla środowiska sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Odkryj artykuły sportowe Reebok inspirowane zrównoważonym stylem życia

Nadszedł czas, by okazać naszej planecie więcej szacunku. To w końcu tutaj możemy bawić się, pracować, trenować i wzrastać w siłę. W Reebok na dobre zmieniamy zasady gry, tworząc produkty oparte na materiałach z recyklingu i na bazie surowców roślinnych. Tworzymy odzież i buty czerpiące ze zrównoważonego stylu życia, dzięki którym możemy działać z większą troską o środowisko. To jasne – sportowe osiągi mają znaczenie. Ciężko pracowaliśmy nad butami i ubraniami czerpiącymi z idei zrównoważonego rozwoju, które poradzą sobie z wyzwaniami Twojego treningu. Tak więc ruszaj do akcji i wyciśnij z siebie siódme poty. Zrównoważony trening nie oznacza, że masz iść na kompromis w kwestii solidności i trwałości używanych produktów. Z zapałem dbamy o najwyższą jakość artykułów sportowych przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. Wygląda na to, że troska o planetę to sport zespołowy.