Czy mogę wymienić zakupione produkty?

Ostatnio zmienione: 5/20/20

Chcesz wymienić produkt zamówiony na Reebok.pl na inny rozmiar? Wykonaj te kroki, aby łatwo i szybko wymienić produkt(y). Przypominamy, że zwrot nie jest możliwy, jeśli produkt został zamówiony na innej stronie Reebok.   

Jeśli zamówienie zostało złożone w sklepie stacjonarnym Reebok, skontaktuj się osobiście z personelem, aby wymienić produkt(y).

Aby wymienić produkt kupiony na reebok.pl
1.    Zaloguj się na swoje konto i skorzystaj ze strony z monitorowaniem zamówienia, aby zobaczyć szczegółowe informacje o zamówieniu.
2.    Kliknij opcję „Darmowa wymiana rozmiaru” i wybierz produkt lub produkty, które chcesz wymienić. 
3.    Wybierz powód wymiany i właściwy rozmiar.
4.    Potwierdź wymianę.
5.    Wydrukuj etykietę zwrotu, zapakuj produkt(y) i dostarcz w pudełku do firmy kurierskiej. Pamiętaj! Musisz to zrobić w ciągu 7 dni. Po tym terminie wymiana rozmiaru zostanie anulowana.
6.     Kiedy tylko oddasz swoje oryginalne zamówienie do firmy kurierskiej i zostanie ono zeskanowane, rozpoczniemy wysyłkę wymienionego rozmiaru. Kiedy Twoje wymienione zamówienie opuści nasz magazyn, otrzymasz od nas e-mail potwierdzający wysyłkę wraz z kodem do monitorowania przesyłki. Wymieniane produkty wysyłane są przesyłką standardową.

Chcesz też zwrócić produkty? 
Możesz zapakować wszystkie produkty do jednej paczki, ale użyj etykiety wymiany (nie etykiety zwrotu), aby przyspieszyć proces. Zwrócimy Ci koszty poprzez oryginalnie wybraną metodę płatności, kiedy otrzymamy paczkę. Może to potrwać do 14 dni.

•    Wymienione produkty zostaną wysłane przesyłką standardową na adres podany w oryginalnym zamówieniu. 

•    Wymiany dotyczą tylko innego rozmiaru – jeśli chcesz wymienić kolor, zwróć produkt i złóż nowe zamówienie.  

Czy artykuł był pomocny?

Tak / Nie

Gdzie jest moje zamówienie?

Zaloguj się lub skorzystaj z funkcji monitorowania (Tracker), aby śledzić swoje zamówienie, rozpocząć zwrot, anulować lub sprawdzić status zwrotu pieniędzy.

Nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

ZWRÓĆ SIĘ DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Pon.- Pt.: 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 17:00